WARSZTATY I SZKOLENIA

Szkoła Dobrostanu

to treningi i szkolenia online dla Kobiet, które chcą ze wsparciem grupy holistycznie zadbać o swoje zdrowie i poprawić jakość życia.

To także specjalistyczne warsztaty i sesje stacjonarne pracy z ciałem i emocjami, w oparciu o rekomendowane przeze mnie metody terapii – łączące Tradycyjną Medycynę Chińską ze współczesną wiedzą medyczną i psychologiczną opartą o neurobiologię.


Spotykamy się online lub stacjonarnie w moim gabinecie w Krakowie.
kobieta na skalistej plaży

Nie jesteś gotowa na samodzielną pracę pod okiem terapeuty?

Odkryj społeczność inspirujących Kobiet, które wspólnie wspierają się w drodze od chronicznego zmęczenia, do radosnego życia w zdrowiu i harmonii.

Nic tak nie motywuje jak grupa, która wspólnie dąży do celu!

pexels-nataliya-vaitkevich-5201573 1

 Jak to działa?

W Szkole Dobrostanu będziesz pracować przy wsparciu grupy, ale w tempie, które Tobie najlepiej odpowiada.

  • wybierz najlepszy dla siebie program i formę spotkań – online lub stacjonarnie.
  • zdobytą wiedzę na bieżąco wprowadzaj w życie
  • dbając o siebie we wszystkich obszarach – ciała, umysłu i emocji jednocześnie, szybko obudzisz swój pełen potencjał zdrowia
  • pamiętaj, że zamiast się leczyć, lepiej jest zapobiegać kryzysom

Dostępne programy grupowe

online lub stacjonarnie

safe_and_calm_program_grupowy

SAFE & CALM

  • grupa terapeutyczno-rozwojowa dla Kobiet w Krakowie

6 spotkań, podczas których doświadczysz jak:

  • budować bliższą relację ze swoim ciałem
  • lepiej zrozumieć swoje emocje
  • dbać o swoją równowagę
  • radzić sobie ze stresem

STUDIA PODYPLOMOWE

Terapie Holistyczne w profilaktyce stresu i wspieraniu zdrowia

/ program koncentruje się na dbaniu o zdrowy styl życia, budowaniu dobrostanu i zapobieganiu negatywnym skutkom stresu, z wykorzystaniem metod opartych o pracę z ciałem, umysłem i emocjami.

studia_podyplomowe_szkoła_dobrostanu

2 semestry (176h)
w systemie hybrydowym (online i stacjonarnie)
spotkania 1-2 x mc w soboty i niedziele

Program studiów skierowany jest do osób pracujących w obszarze opieki zdrowotnej, zdrowia publicznego, edukacji, zdrowia psychicznego, rozwoju osobistego.
Studia integrują wiedzę Wschodu i Zachodu. Sięgamy do filozofii i metod terapeutycznych Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC), która zapobieganie chorobom stawia na pierwszym miejscu oraz do współczesnej wiedzy medycznej i psychologicznej opartej o neurobiologię.

“Zdrowie to nie tylko mocne ciało, ale także spokój umysłu i radość serca. Osiągając harmonię między ciałem, umysłem i emocjami, odnajdujemy prawdziwe bogactwo życia.”

Nazywam się

Eliza Wajdi

Jestem rekomendowaną Psychoterapeutką PTPI, Certyfikowaną Coach EMCC, Safe and Sound Protocol Provider, Terapeutką Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, wykładowcą i opiekunem merytorycznym kierunku “Terapie Holistyczne w profilaktyce stresu i wspieraniu zdrowia” na AG.

Pomagam Kobietom w utrzymaniu lub powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia. Pomagam znaleźć swój balans CIAŁA, UMYSŁU i EMOCJI. Uzyskać wewnętrzny spokój i równowagę w życiu. Dzięki temu można unikać frustracji, zmęczenia i zbędnego napięcia. Wyjaśniam krok po kroku, jak skutecznie zaopiekować się sobą tak, aby uniknąć wypalenia. Pracuję on-line i w gabinecie Almedica w Krakowie.

dr Eliza Wajdi portret
logotypy

Rekomendacje

& Opinie

Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Bardzo podobało mi się praktyczne zastosowanie olejków w masażu dłoni i możliwość nauczenia się techniki masowania.
Oprócz nowej wiedzy warsztat dał mi dużo dobrej energii i entuzjazmu, zapewne za sprawą magnetyzmu i profesjonalizmu prowadzących. Bez wątpienia będę polecać warsztaty znajomym, bo warto zrobić coś dla siebie w takim cudownym towarzystwie.

Joanna Ourfelli, Kraków

uczestniczka warsztatów „Zaopiekuj lęk i napięcie oraz zmniejsz stres: aromaterapia i automasaż refleksologiczny”

To bardzo treściwy, podparty konkretną wiedzą program pozwalający na połączenie się z własnym ciałem, dający mnóstwo przydatnych ćwiczeń i narzędzi, ale też przestrzeń rozmowę. Najbardziej podobało mi się połączenie merytorycznych, uniwersalnych wskazówek z możliwością wsłuchania się we własne potrzeby i znalezienia takich działań, które będą odpowiadać konkretnej osobie. Do tego bardzo przyjemna, skłaniająca do współpracy atmosfera, bez pouczania. Czułam się całościowo wysłuchana i zaopiekowana. Bardzo cenię sobie poczucie bezpieczeństwa, którego u Was doświadczyłam.

Anna, Kraków

uczestniczka programu grupowego „Safe & Calm”

To program, dzięki któremu możesz poznać lub usystematyzować swoją wiedzę jak radzić sobie w sytuacjach stresujących. Jestem Wam bardzo wdzięczna za wszystkie informacje, wskazówki i narzędzia do samodzielnej pracy. Za empatię i zrozumienie.

MAŁGORZATA, Kraków

uczestniczka programu grupowego „Safe & Calm”

Dziękuję bardzo za miło spędzony czas i owocne szkolenie w Szkole Dobrostanu. Po latach pracy postanowiłam nauczyć się dbać o swoją równowagę między pracą, a odpoczynkiem oraz wzmocnić odporność na stres. Serdecznie dziękuję za przekazaną wiedzę z aromaterapii i masażu. Dzięki terapii naturalnej korzystam z darów natury, wzmacniam umysł i ciało. Szczególnie polecam bezpośredni kontakt z kobietami na warsztacie i wymianę doświadczeń.

Jolanta Kapera, Kraków

uczestniczka warsztatów „Zaopiekuj lęk i napięcie oraz zmniejsz stres: aromaterapia i automasaż refleksologiczny”

Uważny spacer, masaż i zdrowe jedzenie… To nie opis randki! Ale może i randki. Ale z samą sobą. Totalny relaks! Jestem wielką fanką uważnego spaceru! Wyobraź sobie, że możesz świadomie stawiać każdy krok i czuć przy tym każdy najmniejszy mięsień. A jak jesteś mamą to najlepsze jest to, że możesz ćwiczyć podczas spaceru ze swoim dzieckiem. I chociaż raz dziennie nie gonić jak chomik w kołowrotku. To jest idealny deal! Musisz tego spróbować!

Katarzyna Strzelczak, Krzepice

uczestniczka kursu online „Zmniejsz swój stres w 21 dni”

To jest czas dla mnie, kobiety w świecie pełnym bodźców – żeby się zatrzymać i wyłączyć z biegu. Dla mnie jako jednostki, ale i dla mnie reprezentowanej przez inne kobiety i ich przemyślenia. Dla mnie kiedyś w przeszłości, dziś, a także kiedyś w przyszłości. Najbardziej podobały mi się praktyczne pomysły, ćwiczenia, narzędzia do użytku w codziennym życiu. Podparcie różnych zaleceń rzetelną wiedzą, która dla mnie odczarowuje nudę nakazów i wyłącza moją czasem automatyczną przekorę. 
Dziękuję Wam. Wszystko było piękne i z wyczuciem zorganizowane i przemyślane, a samo wejście – to było już zaproszenie (atmosfera, gościna, ciepło) do innego świata.

ANNA, KrAKÓW

uczestniczka programu grupowego „Safe & Calm”

Program pomaga odnaleźć spokój i harmonię. Krok po kroku, w merytoryczny sposób pokazuje, jak można uzyskać wewnętrzny balans. W programie widać ogromne doświadczenie autorki, wiadomości przekazane są w przystępny sposób. Polecam gorąco!

Anna Starek-Wróbel, Wrocław

uczestniczka kursu online „Zmniejsz swój stres w 21 dni”

Warsztaty te spełniły w 100% a nawet w 1000% moje oczekiwania.
Bardzo cenne informacje zarówno ze strony prowadzących jak i  współuczestniczek, miła  atmosfera, ciekawe dyskusje.
Poznanie olejków zarówno aromatycznie, dotykowo, a także smakowo  przy jednoczesnym słuchaniu cennych informacji i instrukcji ich stosowania dostarczyło niesamowitych wrażeń. Połączenie działania olejków z masażem dłoni bardzo interesujące i przyjemne.  
Przygotowanie merytoryczne warsztatów w tym materiałów szkoleniowych – oceniam bardzo wysoko. Sposób prowadzenia warsztatów , to z jakim profesjonalizmem, a jednocześnie pasją i ogromem wiedzy i doświadczenia – to była istna magia! Nie czuło się upływającego czasu i chciało się jeszcze i jeszcze i jeszcze…. 

Mirosława Pawełek

uczestniczka warszatatów „Zaopiekuj lęk i napięcie oraz zmniejsz stres: aromaterapia i automasaż refleksologiczny”

Napisz do mnie

Chcesz się umówić na sesję wstępną?

Napisz do mnie na kontakt@elizawajdi.pl
lub wyślij sms +48 604 830 696

3 + 8 =

droga_do_harmonii_Eliza_Wajdi_formularz