dr_eliza_wajdi_portret

Nazywam się

Magdalena Miller

Jestem psychologiem, psychoterapeutką specjalistką terapii uzależnień

W Szkole Dobrostanu współprowadzę Grupę Terapeutyczno-Rozwojową „Safe & Calm”.

Od 20 lat pracuję z pacjentami indywidualnie oraz prowadząc terapię grupową.

Lata pracy zawodowej, ale także życie we własnej rodzinie i społeczeństwie nauczyły mnie, jak ważne są autentyczne, empatyczne relacje z ludźmi. Bez stabilnej i bezpiecznej relacji terapeutycznej osoba nie jest w stanie w pełni lub wcale skorzystać z profesjonalnej porady i rozległej wiedzy na temat procesów psychicznych.

Jestem otwarta na drugiego człowieka. Patrzę, co jest potrzebne. Czasem dużo mówię, a czasem głównie słucham ☺

Często pracuję intuicyjnie, mając z tyłu głowy wiedzę o konkretnych problemach osobowościowych (jeżeli takie są). W zależności od gotowości i zainteresowania pacjenta wprowadzam elementy pracy z ciałem i świadomością.

Obecnie bardzo mnie interesuje mnie temat rozwoju potencjału, jak mamy w sobie. Staram się łączyć rozwijanie własnych zasobów z zaopiekowaniem własnego cienia. Pamiętając, że „nie osiąga się pełni poprzez odcinanie części samego siebie, lecz przez integrację przeciwieństw” (Carl Gustaw Jung).

Lubię: delektować się naturą, chodzić po górach, tańczyć, medytować, korzystać z najróżniejszych warsztatów, czytać, spędzać czas z bliskimi, mocną kawę w dużych ilościach (najlepiej z dobrym ciastem).  

grafika monoline kamienie

ciało

umysł

emocje