dr_eliza_wajdi_portret

Nazywam się

Anna Wierzba

Jestem dyplomowaną terapeutką Techniki Bowena w stopniu mistrzowskim. Specjalizuję się w terapiach holistycznych: Technika Bowena, Terapia czaszkowo-krzyżowa, Terapia Polarity, Access Consciousness.

W Szkole Dobrostanu prowadzę terapię w oparciu o pracę z ciałem.

Fascynują mnie terapie holistyczne, które postrzegają każdą osobę jako całość, bez rozdzielania ciała od serca i umysłu. Marzę, aby każdy potrafił słuchać siebie, pozwalał sobie na wolne od oceniania
odczuwanie, bycie w pełni obecnym i uważnym na sygnały płynące z przestrzeni ciała.
Wierzę w to, że każdy z nas ma zdolność do samoregeneracji i samouzdrawiania, jeśli tylko tak wybierze, stworzy ku temu sprzyjające warunki i zaufa mądrości swojego ciała.
Porozumiewam się z ciałem poprzez delikatny, uważny dotyk.

Wszystkie metody, którymi pracuję są wspierające dla każdego (bez względu na wiek, również dla kobiet w ciąży i dzieci).
Jestem zakochana w Terapii Bowena. Jest to terapia manualna, w duchu less is more. Bardzo delikatna w odczuciu, a jednocześnie niezwykle silna w działaniu. Głęboko relaksująca, cudownie regenerująca, ale także pomocna w konkretnych przypadłościach. Zabieg jest dla ciała sygnałem do podjęcia działania, stwarza przestrzeń na zapoczątkowanie procesów naprawczych, budzi naturalną zdolność ciała do zdrowienia. 

Cały czas zgłębiam tajniki terapii czaszkowo- krzyżowej w ujęciu biodynamicznym. To subtelna metoda, która przywraca organizmowi równowagę, zwiększa jego zasoby i wspiera mechanizmy samoleczenia. Jest niezwykle pomocna w uwalnianiu wszelkich napięć i traum. Terapia polega na wzmacnianiu naturalnego rytmu i usuwaniu blokad w pływie płynu mózgowo-rdzeniowego, który niesie w sobie iskrę życia – informację o zdrowiu, i dostarcza ją do wszystkich komórek ciała.

Nieustannie zachwyca mnie niesamowita moc możliwości jakie oferuje Access Consciousness:

– Access Bars. To niezwykły proces, który pomaga odnaleźć drogę do siebie, rozwinąć skrzydła i otworzyć się na OTRZYMYWANIE tego, co świat ma najlepszego do zaoferowania. Barsy pomagają uwolnić się od balastu zbędnych myśli czy przekonań, które blokują nasz potencjał.

– Energetic Access Facelift to podarunek radości, lekkości, młodości i witalności dla ciała. Access Facelift to odżywczy, energetyczny proces, który pozwala przywrócić Twojemu ciału poczucie harmonii i
równowagi, a Tobie komfort, łatwość i przyjemność bycia w swoim ciele w pełnej akceptacji.

– MTVSS jest jednym z najbardziej dynamicznych procesów uzdrawiających i regenerujących na ciało.
Przyczynia się do cofnięcia tego, co zostało zmienione w naszym ciele przez czasy, przestrzenie, rzeczywistości i wymiary i pomaga cofnąć wiele dysfunkcji w ciele. Proces ten ma ogromny wpływ na
nasz system immunologiczny, poprawia samopoczucie i wzmacnia siły witalne organizmu.

Z serca zapraszam, jestem dla Ciebie jeśli zechcesz podarować sobie wytchnienie, zanurzyć się w dobro- i błogostanie, odbyć podróż w głąb siebie.

grafika monoline kamienie

ciało

umysł

emocje