INDYWIDUALNE SzkoleniE ON-LINE
PODSTAWY MASAŻU REFLEKSOLOGICZNEGO DLA DZIECI

PROFILAKTYKA - RELAKS - ODPORNOŚĆ
Szkolenie dla Rodziców i Opiekunów

Program daje unikalną możliwość aby Rodzic został Terapeutą dla swojego Dziecka. To sposób na zapewnienie Dziecku optymalnego rodzaju terapii – w bezpiecznych warunkach, we własnym domu, przez najbliższą osobę. Daje możliwość nauczenia się podstaw samodzielnego wykonania krótkiego. zabiegu refleksologicznego.  

Szkolenia z refleksoterapii dla dzieci prowadzę od ponad 10 lat. To skuteczna i nieinwazyjna metoda profilaktyki i wspierania zdrowia.  Szczególnym rodzajem terapii jest ta, z zaangażowaniem Rodzica, kiedy osobiście, swoimi dłońmi wspiera zdrowie swojego Dziecka. Sprzyja to dodatkowo wspieraniu emocjonalności Dziecka, zacieśnieniu więzi i bliskości.

Szkolenie obejmuje część diagnostyczną opartą o zasady Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC), która pozwala na dobranie właściwego zestawu punktów do zabiegu refleksologicznego twarzy, dłoni lub stóp.

Metodyka opiera się o klasyczną metodę refleksoterapii stóp oraz o opracowany przez Lone Sorensen model cyberterapii twarzy.

DLA KOGO?
• dla Mam, Rodziców, Opiekunów którzy cenią profilaktykę i chcą zadbać o  poprawę samopoczucia swojego Dziecka.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ:

podstawowych zasad refleksoterapii i terapii meridianowej,
jak wyglądają mapy punktów reflektorycznych,
jak stosować terapię refleksologiczną w formie masażu (twarzy lub stóp),
jakie są wskazania i przeciwwskazania do zabiegów.

Dowiesz się też jak dbać o równowagę emocjonalną swojego dziecka. 

Zabiegi mają na celu profilaktykę zdrowotną oraz poprawę samopoczucia przez pracę z ciałem opartą o terapię wywodzącą się  z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. W przypadku problemów zdrowotnych zawsze należy się skonsultować z lekarzem medycyny.

2 Sesje szkoleniowe on-line

– diagnostyka wg TMC 

– nauka podstaw automasażu 

– indywidualnie opracowany plan zabiegu

– indywidualne materiały szkoleniowe 

+ 2 dodatkowe konsultacje e-mail