PRAKTYCZNE WARSZTATY W SZKOLE DOBROSTANU
DLA KOBIET I TERAPEUTEK

10 czerwca 2022

godzina 15.00-18.00

więcej informacji wkrótce

więcej informacji wkrótce

 

więcej informacji wkrótce

Zobacz najczęściej zadawane pytania:
Praktykujemy na sobie albo na drugiej osobie, zależnie od techniki. Więc jeśli jesteś, na przykład z koleżanką, możecie praktykować tylko ze sobą. 
Tak, omówimy je wszystkie dokładnie. Jeśli masz problemy zdrowotne – napisz do mnie, wtedy zdecydujemy czy i w jakiej formie możesz uczestniczyć najbezpieczniej dla siebie.
To zależy, jaki masz zawód i uprawnienia. Jeśli masz uprawnienia do wykonywania masażu, to możesz korzystać w ramach swoich uprawnień z wszystkiego, czego się nauczysz. Jednak pamiętaj, że to nie jest specjalistyczny warsztat, który daje uprawnienia zawodowe lub pozwala na posługiwanie się tytułem specjalisty w tej technice. Specjalistyczny warsztat jest znacznie dłuższy i obejmuje dodatkowe zagadnienia fizjologiczne i medyczne.
O tym, jakie olejki są bezpieczne dla zdrowia i jakie polecamy, dowiesz się na warsztacie. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się wcześniej, napisz do nas. Pomożemy Ci dobrać olejki do Twoich potrzeb zdrowotnych. 
Tak, oczywiście. Możesz skorzystać z nieodpłatnej konsultacji z którąś z nas oraz ze wsparcia email. Będziesz też mogła dołączyć do grupy wsparcia na FB.
Tak, ale są pewne zasady, które szczegółowo omówimy na warsztacie.