SZKOLENIA I PRAKTYCZNE WARSZTATY

Jeśli chcesz wykorzystać moc terapii holistycznych dla zdrowia, dobrego samopoczucia i urody, to tutaj nauczysz się tego praktycznie. Dowiesz się, jak możesz włączyć do swojego życia nieinwazyjne, naturalne i przebadanie naukowo metody, które będą Cię wspierać w obszarze Umysłu, Ciała i Emocji. 

W Szkole Dobrostanu odbywają się warsztaty szkoleniowe on-line i stacjonarnie m. in. z aromaterapii, refleksoterapii, mindfulness oraz terapii w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską.  Prowadzimy też grupy wsparcia dla Kobiet na Drodze do Dobrostanu.

 

BEZPŁATNE MINI-KURSY ON-LINE

WARSZTATY STACJONARNE

Warsztaty w Krakowie

Warsztaty w Tychach

Opinie o warsztatach

Serdecznie polecam warsztaty "Aromaterapia i masaż dłoni". W kameralnej grupie, w przyjaznej , ciepłej atmosferze można się dowiedziec jak działaja olejki eteryczne na nasze zmysły i ciało. Warsztat prowadzony w formie dwugłosu Eliza Wajdi -terapeutka, wykorzystująca w swoim gabinecie olejki oraz Joanna Mróz -specjalistka Aroma Touch cudownie się uzupełniają.
Podczas warsztatu otrzymujesz wiedzę o olejkach najwyższej jakości i jak je zastosować w życiu codziennym oraz wesprzeć terapię, czy pracę z ciałem. Do kompletu nauka masażu dłoni z użyciem olejków. Warsztat przydatny dla wszystkich, którzy chcą porawić swoja jakość życia przy użyciu naturalnych metod.
Małgorzata Chodzińska
Kraków
Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Obie prowadzące w bardzo profesjonalny sposób podzieliły się swoją szeroką wiedzą. Bardzo podobało mi się praktyczne zastosowanie olejków w masażu dłoni i możliwość nauczenia się techniki masowania.
Oprócz nowej wiedzy warsztat dał mi dużo dobrej energii i entuzjazmu, zapewne za sprawą magnetyzmu i profesjonalizmu prowadzących. Bez wątpienia będę polecać warsztaty znajomym, bo warto zrobić coś dla siebie w takim cudownym towarzystwie.
Joanna Ouerfelli
Kraków
Dziękuję bardzo za miło spędzony czas i owocne szkolenie w Szkole Dobrostanu.
Po latach pracy postanowiłam nauczyć się dbać o swoją równowagę między pracą a odpoczynkiem oraz wzmocnić odporność na stres.
Serdecznie dziękuję za przekazaną wiedzę z aromaterapii i masażu. Dzięki terapii naturalnej korzystam z darów natury , wzmacniam umysł i ciało. Bezpośredni kontakt z kobietami na warsztacie i wymiana doświadczeń - POLECAM
Jolanta Kapera
Kraków

Przewodniczki po Drodze do Dobrostanu:
IMG_7563 2
dr n. med. Eliza Wajdi
Certyfikowana coach EMCC & psychoterapeutka
terapeutka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
Dyplomowana naturopata i refleksolog.
Terapie naturalne towarzyszą mojej pracy terapeutycznej od ponad 15 lat. Wykorzystuję ich moc, jako skutecznych i bezpiecznych metod. Sięgam po te z nich, które posiadają mocną bazę w badaniach naukowych - aromaterapię, refleksoterapię, Tradycyjną Medycynę Chińską. Łączę je z mindfulness oraz z pracą z emocjami. Pracowałam jako nauczyciel zawodu refleksologa i wykładowca dietetyki wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Międzynarodowej Akademii Refleksologii i Terapii Meridianowej. Ukończyłam szkolenia w Polskim Towarzystwie Aromaterapii oraz szkolenia z aromaterapii klinicznej.
Asia
Joanna Mróz
Specjalistka aromaterapii i masażu AromaTouch

Jestem pasjonatką życia w zgodzie z naturą, wsłuchania się w siebie i swoje zdrowie oraz specjalistką naturalnych olejków eterycznych oraz masażu ciała AromaTouch. Daję ludziom balans w życiu, radość, dobre emocje i zdrowie. Uczę jak podnosić swój poziom życia i uśmiechać się częściej i częściej.
Masz do nas pytania?
Zapraszamy do kontaktu